۲ راه حل خانگی برای درمان سوختگی با اسید لوله بازکن

 درمان سوختگی با اسید لوله بازکن، زمانی سخت می شود که با عواقب و خطرات لوله بازکن ها آشنایی نداشته باشید و هنگام استفاده از آن ها از دانش و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشید. اما نگران نباشید! در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به شما توضیح دهیم که چگونه می شود در منزل، فورا به درمان سوختگی اسیدی به دلیل باز کردن فاضلاب خانگی، بپردازید.


معمولا افراد بعد از مواجهه با گرفتگی لوله های فاضلاب منزل، اولین راه حلی که انتخاب می کنند، استفاده از محلول های لوله بازکنی است. اما باید در نظر داشت که بدون داشتن اطلاعات لازم در این زمینه و با استفاده ناصحیح از این اسیدها، عواقب جبران ناپذیری هم برای خود افراد ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

۲ راه حل خانگی برای درمان سوختگی با اسید لوله بازکن

 

علت لرزش بدن (رعشه دست و پا) در کودکان و بزرگسالان چیست؟

 رعشه یا لرزش به تکانه‌های ریتمیک در یک یا چند قسمت از بدن گفته می‌شود که به صورت غیر ارادی رخ می‌دهد ، به این معنی که شما نمی‌توانید آن را کنترل کنید. این لرزش به دلیل انقباضات عضلانی اتفاق می‌افتد.

لرزش اغلب در دست‌های رخ می‌دهد ، اما ممکن است گاهی در قسمت بازوها ، سر ، تارهای صوتی ، تنه و پاها نیز تأثیر بگذارد. ممکن است بیاید و برود ، یا ممکن است ثابت باشد. لرزش گاهی به صورت خود به خود اتفاق می‌افتد و گاهی در اثر اختلال دیگری ایجاد می‌شود.

انواع لرزش چیست؟


لرزش انواع مختلفی دارد از جمله

لرزش ضروری ، که گاهی لرزش ضروری خوش خیم نامیده می‌شود. این رایج‌ترین نوع لرزش است. معمولاً روی دستان ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

علت لرزش بدن (رعشه دست و پا) در کودکان و بزرگسالان چیست؟

 

زردی در نوزادان نارس و درمان آن توسط متخصص نوزادان

 زایمان هنگامی‌ زودرس یا قبل از موعد شناخته می‌شود که قبل از هفته سی و هفتم بارداری اتفاق بیفتد. بارداری طبیعی حدود 40 هفته طول می‌کشد.

این هفته‌های آخر رحم برای افزایش وزن سالم و رشد کامل اندام‌های حیاتی مختلف نوزاد از جمله مغز و ریه‌ها بسیار مهم است. به همین دلیل است که نوزادان نارس ممکن است مشکلات بیشتری داشته باشند و ممکن است به مدت طولانی تری در بیمارستان بمانند. آنها همچنین ممکن است دارای مشکلات سلامتی طولانی مدت، مانند اختلالات یادگیری یا نقص جسمی ‌باشند.

در ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

زردی در نوزادان نارس و درمان آن توسط متخصص نوزادان

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد